Twój partner w interesach

Poszukujesz wyrobów hutniczych - skontaktuj się z naszym

 działem handlowym.

 Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numery telefonów:

 

Mariola Kaszyńska - +48 533 304 723 - oddział Mogilno

m.kaszynska@centrostal-kujawy.pl

Kamil Głowacki - +48 533 304 722 - zaopatrzenie i logistyka

k.glowacki@centrostal-kujawy.pl

Tomasz Buda - +48 792 001 902 - finanse i księgowość

t.buda@centrostal-kujawy.pl

 

Centrostal-Kujawy to spółka utworzona przez byłych pracowników GCB Centrostal Bydgoszcz S.A. W sierpniu 2011, kiedy bydgoska spółka ogłosiła upadłość, zdecydowaliśmy się kontynuować jej najlepsze tradycje, budując od podstaw nowe przedsiębiorstwo Centrostal-Kujawy Spółka z o.o.

Działalność rozpoczęliśmy 1 września 2011 roku w Mogilnie, tutaj mieści się nasza główna siedziba z bazą magazynową. Motto, które przyświeca naszej, działalności zamyka się w krótkim haśle:

 

CENTROSTAL-KUJAWY „TWOJA HURTOWNIA STALI”

 

Zgodnie z tym mottem nasze działania koncentrujemy wokół idei marketingu partnerskiego. Indywidulne podejście do klienta, wsłuchiwanie się w jego potrzeby i wymagania przy jednoczesnej minimalizacji kosztów własnych, to według nas elementy niezbędne dla zbudowania partnerskich relacji, efektywnych pod względem ekonomicznym dla obu stron.

 

Centrostal-Kujawy Sp. z o.o. jest to mieszanka doświadczenia z młodością. Od wielu lat nasi pracownicy współpracują z dostawcami wyrobów hutniczych w Polsce, Europie jak i Azji. Budujemy relacje handlowe z partnerami na terenie całej Polski. Jesteśmy obecni w szczególności w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim,   zachodniopomorskim,    pomorskim   i    śląskim.

 

Zapraszamy do współpracy

Centrostal-Kujawy Sp. z o.o. – Twoja Hurtownia Stali.