Aktualności

Współpraca z firmą Blachy Pruszyński

 

Centrostal-kujawy Sp. z o.o. w odpowiedzi na Państwa oczekiwania, związane z rozpoczęciem sezonu budowlanego rozszerzył ofertę o pokrycie dachowe.

Firma Blachy Pruszyński której jesteśmy przedstawicielstwem jest uznanym i największym producentem blachodachówek na rynku polskim.

 

Wierzymy, że dzięki naszemu porozumieniu będziemy w jeszcze większym stopniu spełniać Państwa oczekiwania jakie macie wobec nas, czyli Waszego lokalnego dystrybutora wyrobów hutniczych.

 

Więcej w zakładce -oferta-  Pokrycia Dachowe.

 

Rok firmy

 

Chcieliśmy Wszystkim podziękować za wsparcie i pomoc  w budowie i rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Ten rok nie byłby możliwy bez Was, naszych partnerów handlowych. To Wy nas mobilizujecie do jeszcze intensywniejszej pracy i to dzięki Wam nasz rozwój był możliwy. Zaufanie, którym nas obdarzyliście, obliguje nas do coraz efektywniejszej pracy na rzecz Was – naszych partnerów.

 

Nasz pierwszy rok to była praca u podstaw. Udało się nam stworzyć skuteczną strukturę handlową, która była i jest do Waszej dyspozycji. Nawiązaliśmy partnerskie stosunki z dostawcami na terenie Polski jak i Europy.
Pierwszy rok nie byłby możliwy bez naszego zespołu. Doskonała atmosfera pracy połączona z wiedzą naszych pracowników była kluczem do zrealizowania założonych przez nas zamierzeń.

 

Wszyscy wiemy jak trudny jest pierwszy rok istnienia każdej firmy. Dlatego jeszcze raz dziękujemy Wam za obdarzenie nas zaufaniem. Ciężko pracowaliśmy by hasło Twoja Hurtownia Stali było odbiciem podejścia do naszych partnerów handlowych.  Wierzymy, że tak jak w ostatnim roku tak i w kolejnych latach będziemy dla Was profesjonalnym i stabilnym partnerem.

 

 

Upominki dla wybranej rodziny

 

Centrostal-kujawy Sp. z o.o. wziął udział w akcji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilnie, który jak co roku zachęca przedsiębiorców do pomocy rodzionom potrzebującym. Drobne upominki trafiły do rodziny trójki dzieci wychowywanej przez tatę - Pana Piotra Zebela. Przekazanie upominków przez naszych przedstawicieli: Joannę Szczechowicz, Kamila Głowaciego i Tomasza Buda odbyło się w M-GOPS w Mogilnie w towarzystwie Agnieszki Szulc i Agnieszki Woźniak - osób kierujących ośrodkiem.

 

Całe wydarzenie zostało uwiecznione przez lokalny tygodnik Pałuki - wydanie świąteczne.

 

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do aktywnego wspierania potrzebujących nie tylko w okresie świątecznym.

Odświeżona strona internetowa-


Dowiedz się więcej o firmie  CENTROSTAL-KUJAWY SPÓŁKA Z O.O. , a także na temat wszystkich dostępnych usług.

 

 Jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy?


Najprościej – zadzwoń do nas pod jeden z numerów telefonów:

 

nr tel. I: 52 351 58 78 

nr tel. II: 52 315 56 91

 

i skontaktuj się z naszymi handlowcami

 

bądź wyślij wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.